2018. február 7., szerda

Márciusi fellépések

01. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez
03. 19:00, Nagykanizsa: Csárdáskirálynő
04. 19:00, Barcs: Balek, avagy a hülyéje
08. 19:00, Tata: Operett-gála
09. 19:00, Siófok: Csárdáskirálynő
10. 19:00, Celldömölk: Cirkuszhercegnő
11. 15:00, Sümeg: Nőnapi fellépés
14. 18:00, Kisbér: A kőszívű ember fiai
15. 19:00, Győri Nemzeti Színház: A kőszívű ember fiai
16. 19:00, Váci Dunakanyar Színház: A kőszívű ember fiai
18. 19:00, Szegedi Nemzeti Színház: Musical-gála ( Szulák Andreával és Egyházi Gézával )
19. 19:00, Szekszárd: Fehérlaposok
21. 19:00, Kiskunhalas: Az asszony körbejár
24. 19:00, Záhony: Nejem a neten
25. 15:00, Budapest, Rózsa Művelődési Ház: Operett-kabaré
      19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
26. 19:30, Pécs, Kodály Központ: Messiás.ma
27. 19:00, Mosonmagyaóvár: Botrány az operában
28. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
29. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
30. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
31. 20:00, Balatonalmádi, Hunguest Hotel Bál Resort: fellépés Mahó Andreával

2018. január 17., szerda

Februári fellépések

 
01. 15:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
  02. 19:00, Mátészalka: Csárdáskirálynő
  03. 18:00, Sümeg: Az asszony körbejár
  04. 15:00, KMO: Anconai szerelmesek
  08. 18:00, Zalaszentgrót: Az asszony körbejár
  09. 18:00, Békásmegyeri Közösségi Ház: Love&Musical&Love ( Stúdió 11, Tunyogi Bernadet )
  11. 17:00, Abony: Love&Musical&Love ( Stúdió 11, Tunyogi Bernadet )
  13. 19:00, Marcali: Anconai szerelmesek
  14. 19:00, Fehérgyarmat: Anconai szerelmesek
  16. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez
  17. 19:00, Bonyhád: A balek, avagy a hülyéje
  18. 19:00, Gózon Gyula Színház: Az asszony körbejár
  20. 19:00, Mohács: Cirkuszhercegnő
  22. 19:00, Hódmezővásárhely: Az asszony körbejár
  23. 19:00, Vámospércs: Az asszony körbejár
  24. 19:00: Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
  25. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
  26. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
  27. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
  28. 19:00, Kiskunhalas: Az asszony körbejár

2017. december 17., vasárnap

Januári fellépések


   05. 19:00, Siófok, Kálmán Imre Kulturális Központ: Újévi gála
   06, 19:00, Madách Színház: A Nyomorultak
   11. 11:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez
         19:00, Mosonmagyaróvár: Miss Arizóna
   13. 20:00, Ráckeve, Duna Relax & Event Hotel: Egy színész a maszk mögött ( zenés beszélgetés )
   14. 15:00, Budapest, KMO: Botrány az Operában
   19. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
   20. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
   21. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian Gray
   22. 19:00, Budapesti Operettszínház: Dorian GraY
   23. 19:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
   24. 15:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
   26. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez
   27. 19:00, Vámospércs: Nejem a neten

2017. november 22., szerda

Decemberi fellépések

   01. 19:00, Makó: Az asszony körbejár
   02. 19:00, Tata: Az asszony körbejár
   03. 19:00, Muzsla: Az asszony körbejár
   05. 19:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
   06. 15:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
   10. 15:00, Budapest, KMO: Cirkuszhercegnő
   12. 14:00, Gyula: Botrány az operában
   15. 19:00, Váci Dunakanyar Színház: Az asszony körbejár
   16. 17:00, Bicske: Az asszony körbejár
   18. 19:00, Bordány: Az asszony körbejár
   19. 19:00, Bordány: Az asszony körbejár
   21. 10:00, Ferencvárosi Művelődési Központ: Kávéház a vén fiákerhez
         19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a vén fiákerhez
   23. 19:00, Hévíz: Jöjj kedvesem ( fellépés Gregor Bernadettel )
   25. 19:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
   29. 19:00, Nyírbátor: Mágnás Miska
   30. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a vén fiákerhez
   31. 17:00, Veszprémi Petőfi Színház: Szilveszteri műsor
         23:00, Balatonalmádi: Szilveszteri műsor

2017. október 30., hétfő

Novemberi fellépések


3. 19:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
 4. 15:00, Madách Színház: Az Operaház Fantomja
   20:00, Celldömölk: Botrány az operában
 5. 19:00, Madách Színház: Az Operaház Fantomja
 6. 19:00, Balatonfűzfő: Az asszony körbejár
11. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez ( bemutató )
15. 18:00, Lőrinci: Nejem a neten
17. 19:00, Fertőd: Mágnás Miska
18. 19:00, Kalocsa: Mágnás Miska
21. 19:00, Mezőberény: Kézről kézre
23. 19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
26. 19:00, Barcs: Az asszony körbejár
30. 19:00, Turay Ida Színház: Kávéház a Vén Fiákerhez

2017. szeptember 29., péntek

Októberi fellépések (hamarosan bővül)



  1. 19:00, Nádszeg: fellépés Tunyogi Bernadettel
  2. 14:00, Aldebrő: Jöjj kedvesem ( fellépés Gregor Bernadettel )
  6. 17:00, Bábolna; Az aranyember
  7. 15:00, Bölcske: Jöjj kedvesem ( fellépés Gregor Bernadettel )
      19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
  8. 17:00, Fertőd: Botrány az operában
  9. 19:00, Csepel: Botrány az operában
 13. 19:00. Környe: Botrány az operában
 14. 19:00, Hajdúnánás: Cirkuszhercegnő
 15. 15:00, Budapest, Rózsa Művelődési Ház: Az asszony körbe jár
 17. 19:00, Sárospatak: Csárdáskirálynő
 19. 15:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
 20. 19:00, Kisbér: Csárdáskirálynő
 21. 19:30, Nagykőrös: Jótékonysági Musical és Operett Gála ( Homonnay Zsolt, Sándor Péter, Wunderlich József )
 22. 14:00, Pécsvárad: fellépés Koós Rékával
       19:30, Tata: Operett Gála
 23. 18:00, Komárom: 1956
 24. 19:00, Galánta : Mágnás Miska
 25. 19:00, Nagykanizsa: Az asszony körbejár
 26. 19: 00, Budapest, Stefánia Palota: A balek
 27. 19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
 28. 15:00, Madách Színház: Az Operaház fantomja
 29. 19:00, Madách Színház: Az Operaház fantomja
 30. 19:00, Madách Színház: Az Operaház fantomja

November 4. 15:00, Madách Színház: Az Operaház fantomja
November 5. 19:00, Madách Színház: Az Operaház fantomja

2017. augusztus 24., csütörtök

Szeptemberi fellépések

 















  02. 19:30, Szigetvár: Zrínyi 1566
  03. 19:30, Szigetvár: Zrínyi 1566 ( esőnap )
  04. 19:30, Szigetvár: Zrínyi 1566
  05. 19:30, Szigetvár: Zrínyi 1566 ( esőnap )
  08. 19:30, Szigetvár: Zrínyi 1566
  09. 19:00, Dunaújváros: A kőszívű ember fiai
  10. 15:15, Jászberény: fellépés Mádi Piroskával
  16. 16:00, Kistarcsa: fellépés Tunyogi Bernadettel
  kb. 17:30, Csömör, Béke tér: fellépés
  29. 19:00, Dombóvár: Marica grófnő
  30. 18:00, Csengőd: fellépés Janza Katával

2017. július 26., szerda

Augusztusi fellépések

  02. 20:00, Balatonfüred: A három testőr
  03. 20:00, Balatonkenese: A három testőr
  04. 20:00, Miskolctapolca: A három testőr
  05. 20:00, Siófok: A három testőr
  06. 20:00, Siófok: A három testőr ( esőmap )
  07. 20: 00, Pécsvárad: Botrány az operában
  11. 20. Polgár: Anconai szerelmesek
  12. 19:00, Erdőkürt: fellépés
  19. 19:00, Bélapátfalva: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )
  20. 19:00, Paks: fellépés ( Koós Rékával, Mahó Andreával, Egyházi Gézával és Makrai Pállal )
  26. 19:00, Budapest: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )

2017. június 29., csütörtök

Júliusi fellépések

 
  01. 17:30. Csemő: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )
        20:00. Dunaföldvár: Balek
  04. 19:30. Sátoraljaújhely: Fehérlaposok
  07. 20:00. Pécs: Kézről kézre ( bemutató )
  08. 18:30, Lengyeltóti: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )
        20:00, Marcali: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )
  09. 20:00, Pécs : Kézről kézre ( esőnap )
  12. 20:00, Eger: Balek
  13. 20:00, Eger: Balek ( esőnap )
  15. 20:00, Komárom: A kőszívű ember fiai
  16. 20:00, Komárom: A kőszívű ember fiai ( esőnap )
  18. 20:00, Déva: Zrínyi 1566
  21. 20:00, Heves: Anconai szerelmesek
  22. 20:00, Tokaj: A muzsika hangja
  23. 20:00, Tokaj: A muzsika hangja ( esőnap )
  28. 20:00, Komárom: A három testőr Afrikában ( bemutató )
  29. 20:00, Komárom: A három testőr Afrikában
  30. 20:00, Komárom: A három testőr Afrikában ( esőnap)

2017. május 16., kedd

Júniusi fellépések

03. 17:00, Kádárta: Jöjj kedvesem ( fellépés Gregor Bernadettel )
04. 18:30, Baktalórántháza, Dégenfeld Kastélymúzeum: Operett-gála ( Oszvald Marikával, Vermes Tímeával és Bozsó Józseffel )
06. 15:30, Érd: Retro-show
09. 17:00, Szigethalom: zenekaros koncert Molnár György Lyra-díjas harmonikaművész zenekarával
10. 20:00, Dunaújváros: Az Aranyember
11. 20:00, Dunaújváros : Az Aranyember ( esőnap )
16. 20:30, Szarvas: musical-gála
23. 20:00, Fertőrákosi Barlangszínház: A muzsika hangja
24. 20:00, Fertőrákosi Barlangszínház: A muzsika hangja
25. 20:00, Fertőrákosi Barlangszínház: A muzsika hangja
29. 15:00, Budapest: Jöjj, kedvesem (fellépés Gregor Bernadettel)
30. 15:00, Vatta: fellépés
30. 19:00, Csömör: Terasz-koncert

2017. április 24., hétfő

Májusi fellépések

01. 14:00, Kunhegyes: fellépés
03. 17:00, Klasszik Rádió: beszélgetés Nádas Györggyel
04. 19:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
05. 19:00, Váci Dunakanyar Színház: A csárdáskirálynő bemutató
06. 19:00, Váci Dunakanyar Színház: A csárdáskirálynő
08. 15:00, Diószeg: A csárdáskirálynő
      19:00, Diószeg, A csárdáskirálynő
12. 19:00, Budapest, Erzsébetligeti Színház: Botrány az operában
13. 15:00, Sümeg: A csárdáskirálynő
      19:00, Sümeg: A csárdáskirálynő
14. 19:00, Heves: Nejem a neten
20. 19:00, Zalaszentgrót: A csárdáskirálynő
25. 19:00, Vidám Színpad: Botrány az operában
27. 19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
29. 19:00, Vásárosnamény: Anconai szerelmesek

2017. március 20., hétfő

Áprilisi fellépések


02. 14:00, Körösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ: Musical Plusz
       18:00, Szlovákia: Botrány az operában
 04. 17:00, Klasszik Rádió: beszélgetés Nádas Györggyel
 05. 19:00, Tokaj: Botrány az operában
 06. 17:30, Ibrány: Balek, avagy a hülyéje
 07. 19:00, Gúta: Fehérlaposok
 08. 19:00, Budapest, XVII. kerület: Balek, avagy a hülyéje
 10. 19:00, Dorog: Balek, avagy a hülyéje
 11. 19:00, Keszthely: Botrány az operában
 13. 18:00, Balatonfűzfő: A cirkuszhercegnő
 20. 18:00, Mezőkövesd: Marica grófnő
 22. 19:00, Tata: Botrány az operában
 25. 19:00, MüPa: Messiás.ma
 26. 19:00. Kazincbarcika: Anconai szerelmesek
 27. 19:00, Stefánia Palota: Botrány az operában
 28. 19:00, Tiszalök: Balek, avagy a hülyéje
 29. 19:00. Turay Ida színház: Vértestvérek
 30. 06:00, Komárom: Gála

2017. február 20., hétfő

Márciusi fellépések

03. 04. 19:00, Kalocsa: Marica grófnő
03. 05. 15:00, Budapest, Rózsa Művelődési Ház: Botrány az operában
03. 08. 19:00, Tata: Retro Gála ( Baranyai Annával, Mádi Piroskával, Tóth Attilával és Simon Boglárkával )
03. 10. 19:00, Mezőberény: A balek, avagy a hülyéje
03. 11. 15:00, KMO: Jöjj kedvesem ( Gregor Bernadettel )
            19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
03. 12. 15:00, Madách Színház: A nyomorultak
            19:00, Madách Színház: A nyomorultak
03. 13. 19:00, Madách Színház: A nyomorultak
03. 14. 19:00, Fehérgyarmat: A balek, avagy a hülyéje
03. 17. 19:00, Körmend: A balek, avagy a hülyéje
03. 18. 15:00, Madách Színház: A nyomorultak
            19:00, Madách Színház: A nyomorultak
03. 19. 18:00, Letenye: Miss Arizóna
03. 20. 19:00, Lenti: Botrány az operában
03. 21. 19:00, Kiskőrös: A balek, avagy a hülyéje
03. 22. 19:00, Mohács: Botrány az operában
03. 23. 19:00, Záhony : Cirkuszhercegnő
03. 24. 19:00, Környe: Az aranyember
03. 25. 15:00, San Marco utcai Művelődési Ház: Vértestvérek
03. 26. 15:00, Ferencvárosi Művelődési Ház: Vértestvérek
            19:00, Madách Színház: A nyomorultak
03. 27. 19:00, Hódmezővásárhely: Botrány az operában
03. 28. 19:00, Hajdúböszörmény: Mágnás Miska
03. 29. 19:00, Balatonfűzfő: A balek, avagy a hülyéje
03. 31. 19:00, Vámospércs : Bolha a fülbe

2017. január 30., hétfő

Februári fellépések


 05. 19:00, Turay Ida Színház: Vértestvérek
 06. 15:00, Békásmegyeri Közösségi Ház: A balek, avagy a hülyéje
 07. 19:00, Vonyarcvashegy: Anconai szerelmesek
 08. 19:00, Zalaszentgrót: A balek, avagy a hülyéje
 09. 19:00, Győrszentiván: A cirkuszhercegnő
 10. 18:00, Nádudvari: A balek, avagy a hülyéje
 16. 19:00, Ajka: A balek, avagy a hülyéje
 17. 19:00, Környe: A balek, avagy a hülyéje
 18. 11:00, Pesti Magyar Színház: A muzsika hangja
       19:00, Sümeg: A balek, avagy a hülyéje
 22. 19:00, Sajószentpéter: A balek, avagy a hülyéje
 24. 20:00, Szent István Ház, 62 Little Ealing Ln, London W5 4EA: A hangok urai ( Színházi est Csengeri Attilával és Egyházi Gézával )